Kategorie
Aktualności

Dzień Edukacji Narodowej

W dniu 14.10.2021r. w ogrodzie przedszkolnym odbył się uroczysty Apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej w którym uczestniczyły dzieci ze wszystkich grup, Pani Dyrektor, nauczyciele oraz pracownicy przedszkola. Apel rozpoczął się od przemówienia Pani Dyrektor Danieli Rompczyk, która podziękowała za dotychczasowe zaangażowanie oraz życzyła wielu sił i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie. Dziękowała wszystkim zgromadzonym za przybycie oraz wręczała nagrody wyróżnionym nauczycielom.

Dzieci z każdej grupy zaprezentowały śpiewem i tańcem część artystyczną, którą uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Na ręce Pani Dyrektor dzieci wręczyły kosz prezentów, bukiet kwiatów i własnoręcznie przygotowaną laurkę.

Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli i pracowników przedszkola, którzy również zostali obdarowani oryginalnymi laurkami kwiatami i uściskami dzieci, podkreślając tym swoją wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i troskę o ich dobro.

Skip to content