Zgodnie z decyzją rządu przedszkole będzie nieczynne do 10 kwietnia.

Dla wielu z nas, czas kiedy placówki oświatowe są zamknięte jest niezwykle trudy, spróbujmy go jednak dobrze wykorzystać.

Na naszej stronie zamieściliśmy źródła z których mogą Państwo korzystać podczas wspólnych zabaw z dziećmi.

Pamiętajmy, że podczas codziennych zajęć warto ćwiczyć samodzielność, komunikację, panowanie nad emocjami. Każda „nuda” może wyzwolić w nas kreatywność. Każda rozmowa z dzieckiem o najzwyklejszych rzeczach takich jak pogoda, marzenia, ulubiona książeczka,  pomoże w  poszerzaniu wiedzy oraz rozwijaniu słownictwa.

Zachęcamy również do kontaktu przez portal Facebook – stronki grupowe (nie tylko z nauczycielami ale i z innymi rodzicami), pocztę e-mail, a także telefonicznie z nauczycielami w godzinach 8 – 15.

Ogólne informacje na bieżąco będziemy umieszczać na stronie przedszkola.

Życzymy dużo zdrowia!