Kategorie
Aktualności

Drodzy Rodzice!

Od 25.03.2020r. prowadzimy zdalne nauczanie. Dziękujemy rodzicom za to że jesteście z nami i w tak aktywny sposób w nich uczestniczycie.

Aby ułatwić naszą współpracę w tym trudnym dla wszystkich czasie, nasi nauczyciele utworzyli skrzynki elektroniczne oraz grupy na FB, za pośrednictwem których mogą się Państwo z nimi kontaktować. Nauczyciele przesyłają każdego dnia propozycje różnych zabaw, ćwiczeń oraz form spędzania czasu z dziećmi w domu. Mamy nadzieję, że zajęcia w takiej formie uatrakcyjnią Państwu czas z dziećmi. Zachęcamy również do korzystania z linków.

Jesteśmy zobowiązane do realizowania podstawy programowej i tylko z Państwa pomocą może nam się to udać. W przedszkolu nauczyciel towarzyszy dziecku przez cały czas. Pokazuje, objaśnia, powtarza, naprowadza. Teraz to Państwo przejmują naszą rolę. Proponujemy różne aktywności i zachęcamy do wspólnej zabawy. Dziękujemy za nadsyłane zdjęcia prac i różnych aktywności dzieci – kulinarnych, porządkowych, ogrodniczych… oglądając Wasze prace cieszymy się, że tworzymy dzieciom namiastkę przedszkola. Pamiętajcie, że myślimy o Was, zastanawiamy się, jak sobie radzicie. W razie pytań, wątpliwości, sugestii, itp. jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Wierzymy, że ten czas minie szybko i spotkamy się w spokojniejszej rzeczywistości. Tęsknimy za powrotem do „normalności”. Przedszkole bez dzieci, bez gwaru i śmiechu jest tylko budynkiem, pustym i smutnym. Zdalne nauczanie tak małych dzieci jest trudnym wyzwaniem, z którym musimy zmierzyć się. Liczymy na Państwa dalszą współpracę.

Z podziękowaniem i pozdrowieniami

grono pedagogiczne i dyrekcja

gr. Motylki: http://www.facebook.co/groups/1333945056780605/

gr. Żabki:        rodzicezabek1@wp.pl

gr.Puchatki:     http://www.facebook.com/groups/2343273735924919

gr. Bajkoludki: przedszkole.bajkoludki@wp.pl

gr. Begamutki: bergamutki2020@op.pl

Dodatkowo w ramach konsultacji indywidualnych można się kontaktować z nauczycielami grup w godzinach 12 – 15.

Poradą i wsparciem służą także nasi specjaliści:

Patrycja Socha – logopeda:         patiii007@tlen.pl

Adriana Janor – psycholog: zajecia.psycholog@gmail.com

adriana.janor@wp.pl

Skip to content