Dzień Dziecka

Tegoroczny Dzień Dziecka obchodzony był w naszym przedszkolu na sportowo. Dzieci bawiły się jak na super Przedszkolaki przystało. W 100% na sportowo. Tego dnia ogród przedszkolny zamienił się w stacje z zadaniami, konkurencjami sportowymi i tańcami. Zadaniem każdej grupy było przejście wszystkich 5 stacji.

Najwięcej emocji i zabawy dostarczyło strzelanie goli do bramki przy użyciu selera i miotły oraz malowanie przez grupę obrazu przy użyciu skorupek wypełnionych kolorową farbą.

Fantastycznej zabawy  dostarczyły dzieciom wesołe pląsy i zabawy przy muzyce z wykorzystaniem maszyny do baniek i kolorowych szarf.

Ogromną radość sprawiły dzieciom zabawy z chustą animacyjną, przechodzenie w tunelu, oraz tor przeszkód namalowany kredą na chodniku.

Spacer z piłką na łyżce czy przejście przez „pajęczą sieć” stanowiło dla wielu dzieci niemałe wyzwanie. Nie zabrakło zabaw doskonalących współpracę.

Po zmaganiach sportowych przyszedł czas na punkt kulminacyjny, a mianowicie prezenty. Nie był to jednak koniec atrakcji, tego dnia na podwieczorek dzieci zajadały się pizzą, a na deser otrzymały lody na patyku.

Był to fantastyczny dzień pełen wspaniałej zabawy, dzieci z szerokimi uśmiechami ciesząc się swoim świętem obdarowywały swoją radością wszystkich w około.