Aktualności Galeria

Konkurs Stroik Świąteczny

Dnia 12 grudnia 2022r został rozstrzygnięty konkurs pt.” Stroik Świąteczny „. Wszystkie prace były wyjątkowe, niepowtarzalne pełne zaangażowania i pomysłowości. Komisja miała wyjątkowo trudny wybór. Udało się jednak wyłonić zwycięzców oraz wyróżnić dwie osoby. I miejsce otrzymały siostry Iza i Melania Różańskie z grupy Żabek i Jeżyków II miejsce otrzymała Ola Sojka z grupy Motylków III miejsce otrzymał Mikołaj Żołdowicz z grupy Biedronek Wyróżnienie otrzymali : Helena Kołtońska z grupy Sowy Michał i Wojciech Bochentyn z grupy Sowy i Żabek Pozostałe dzieci otrzymały dyplom za udział oraz małą drobnostkę. Wszystkim dzieciom, które wzięły udział w konkursie i poświęciły swój czas razem z rodzicami na przygotowanie ozdoby serdecznie gratulujemy i zachęcamy do dalszego rozwijania swoich zdolności artystycznych.