Kategorie
Aktualności Galeria

„KOSZ PANI JESIENI”

Z przyjemnością informujemy, że konkurs plastyczny pt. „Kosz Pani Jesieni” został rozstrzygnięty! Razem otrzymaliśmy od Was 26 prac konkursowych. Celem konkursu było zainteresowanie dzieci tematyką jesienną, uwrażliwianie na piękno przyrody, rozbudzanie wyobraźni. Z przyjemnością oglądaliśmy kreatywne pomysły młodych uczestników przelane na papier. Mamy nadzieję, że dzieci dalej będą rozwijać plastyczną twórczość. Takiej kreatywności możemy im tylko pozazdrościć! Po długich naradach jury konkursowe wybrało po trzy zwycięskie prace w każdej kategorii wiekowej. Prace były oceniane w dwóch kategoriach – pierwsza dla dzieci 5-6 letnich, a druga dla 3-4 latków i rodzeństwa. Jury przyznało również wyróżnienia za ogromną kreatywność. Dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie. Zwycięzcom gratulujemy i zachęcamy do wzięcia udziału w naszych przyszłych konkursach. Poza głównymi nagrodami i wyróżnieniem– wszyscy uczestnicy otrzymali od nas drobny upominek– niespodziankę!

Skip to content