Kategorie
Strefa rodzica ogłoszenia

Mikołajki w Redzie

https://www.facebook.com/events/1096439335064212

6 GRUDNIA 2023 | 17:00 – 19:00 | PARKING URZĘDU MIASTA W REDZIE, UL.GDAŃSKA 33

Tym razem zapraszamy wszystkich na Mikołajki na parking Urzędu Miasta w Redzie!

𝗖𝗼 𝗻𝗮𝘀 𝗰𝘇𝗲𝗸𝗮?
Darmowa gorąca czekolada.☕ *𝑑𝑜 𝑤𝑦𝑐𝑧𝑒𝑟𝑝𝑎𝑛𝑖𝑎 𝑧𝑎𝑝𝑎𝑠𝑜́𝑤
Koncert zespołu Maskotki. 🎤
Święty Mikołaj. 🎅🏻
Na koniec wspólne zapalenie światełek na choince! 🎄

Zespół Maskotki (Gwiazda dla dzieci znana z telewizji TOP KIDS, JUNIOR, 4FUN Dance, Kino Polska Muzyka) – projekt muzyczny przeznaczony głownie dla najmłodszych. W skład formacji wchodzą różne postacie (na scenie wokaliści) oraz opcjonalnie dodatkowe dwie maskotki które poruszają się miedzy dziećmi. Koncert zespołu Maskotki jest koncertem wokalno – interaktywnym w którym udział biorą dzieci. Projekt istnieje już od 2008 roku. Świetny kontakt z dziećmi oraz starannie dobrany materiał muzyczny pozwalają stworzyć wspaniałą atmosferę podczas imprez rodzinnych, plenerowych. Zespół koncertuje w całej Polsce.

– Koncert wokalno interaktywny z naszymi największymi hitami oraz piosenkami świątecznymi w którym dzieci biorą udział
– Pokaz świątecznej iluzji wpleciony w koncert
– Bańkowe show

Podczas imprezy rozdanie nagród z Mikołajkowego Konkursu Plastycznego!🎁

Dla grzecznych dzieci drobny upominek od Mikołaja!🎅🏻 *𝑑𝑜 𝑤𝑦𝑐𝑧𝑒𝑟𝑝𝑎𝑛𝑖𝑎 𝑧𝑎𝑝𝑎𝑠𝑜́𝑤

W razie niekorzystnych warunków pogodowych ☔ Mikołajki przeniesiemy do Fabryki Kultury!

Skip to content