Kategorie
Aktualności Galeria

Przedszkolaki na scenie

20 października średniaki z grupy ”Biedronki” wystąpiły na scenie Fabryki Kultury w Redzie z okazji Senioriady- święta Redzkich Seniorów. To bardzo ważne święto i doskonała okazja do podkreślenia wyjątkowej roli osób starszych w naszym społeczeństwie. Mądrość i doświadczenie życiowe to wartości absolutnie nie do przecenienia. Dzieci zaprezentowały program artystyczny przygotowany specjalnie na tę okazję. Seniorzy entuzjastycznie reagowali na występy przedszkolaków nagradzając dzieci gromkimi brawami. Za piękny występ dzieci zostały obdarowane wspaniałymi prezentami. Podczas wizyty w Fabryce Kultury towarzyszyły dzieciom prawdziwe emocje. Senioriada była nie tylko okazją do integracji przedszkola ze środowiskiem lokalnym, ale przede wszystkim ważną dla przedszkolaków lekcją, która uczy szacunku i życzliwości jaką trzeba okazywać osobom starszym.

Skip to content