Kategorie
Aktualności

Przedszkolny Turniej Ekologiczny

W dniu 15 maja 2021r.  w Przedszkolu nr 1  odbył się „Przedszkolny Turniej Ekologiczny”. Idea wydarzenia miała na celu propagowanie ekologii i ochrony środowiska. W turnieju uczestniczyły 2 drużyny 4 osobowe z grup SOWY i BIEDRONKI .

Dzieci z obydwu drużyn wykazały się szeroką wiedzą z zakresu ekologii. W poszczególnych zadaniach jakie zostały przygotowane przez organizatorów drużyny wykazały się dużą znajomością zasad segregacji odpadów oraz poprawnego zachowania w lesie.

W kolejnym zadaniu należało w ciągu 1 minuty ułożyć najwyższą wieżę z pustych papierowych opakowań. Nie zabrakło sportowych wyzwań dla publiczności, które znajdowały się pomiędzy zadaniami i dostarczały wiele dobrej zabawy.

W kolejnych etapach drużyny odpowiadały na wylosowane pytania i uzupełniały zdania odpowiednimi obrazkami.

Konkurencje obserwowało i przyznawało punkty Jury w składzie:

  • Dyrektor Przedszkola nr 1 Daniela Rompczyk
  • Nauczyciel Angelika Biegowska
  • Logopeda Patrycja Socha

Wszyscy uczestnicy turnieju zostali nagrodzeni,  natomiast pierwsze miejsce zajęły SOWY.

Skip to content