Rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego

W dniu 6.05.2021r.  w Przedszkolu nr 2 w Redzie przeprowadzono rozstrzygnięcie Konkursu fotograficznego pt. „W poszukiwaniu wiosny”.

Konkurs był adresowany dla dzieci 5 i 6 letnich. Dzieci z naszego Przedszkola z grup Biedronki i Sowy  nadesłały liczne prace konkursowe.

Oceny prac konkursowych dokonało specjalnie powołane przez organizatora jury. Po wnikliwych obradach i ocenie prac, komisja postanowiła nagrodzić fotografie następujących uczestników konkursu:

I MIEJSCE: IGOR DARZNIK – Przedszkole nr 2 w Redzie

II MIEJSCE: MAKSYMILIAN TOMCZYŃSKI – Przedszkole nr 1 w Redzie

III MIEJSCE: KLAUDIA KOŁOSOWSKA – Przedszkole nr 2 w Redzie

Komisja konkursowa postanowiła dodatkowo przyznać :

NAGRODĘ SPECJALNĄ:

GRUPA „SOWY” – Przedszkole nr 1 w Redzie

WYRÓŻNIENIA:

KOLETTA GIL – Przedszkole nr 2 w Redzie

NELA MODZELEWSKA – Przedszkole nr 1 w Redzie

HELENA OCHOCKA – Przedszkole nr 2 w Redzie

ROBERT MIETELICA – Przedszkole nr 2 w Redzie

LEON FABRYCKI – Przedszkole nr 1 w Redzie

IGNACY TOMCZYŃSKI – Przedszkole nr 1 w Redzie

PIOTR GLINIECKI – Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 1 w Redzie

Wręczenie nagród odbędzie się 13 maja 2021 r. (czwartek), w Przedszkolu nr 2 w Redzie, ul. Łąkowa 27.

Uroczystość wręczenia odbędzie się z zachowaniem reżimu sanitarnego (prosimy o założenie maseczek ochronnych) i we wskazanych godzinach:

13:30 – laureaci I, II, III miejsca i Nagrody Specjalnej

13:45 – nagrody wyróżnienia i za udział w konkursie

Dziękujemy wszystkim dzieciom za udział w zabawie i chęć oraz umiejętność dostrzegania piękna budzącej się do życia przyrody. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!