Wizyta Policjantów

24 września w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie z policjantami, którzy wyjaśni dzieciom na czym polega ich praca. Przybliżyli dzieciom zasady bezpieczeństwa w domu, w przedszkolu oraz zasady bezpiecznego poruszania się po drodze. Wyjaśnił jak należy zachować się w kontaktach z obcymi ludźmi, jak dbać o bezpieczeństwo własne i innych. Dzieci z dużym zainteresowaniem słuchały rad i wskazówek zaproszonych gości. Największym zainteresowaniem dzieciaków cieszyło się wyposażenie policjanta do służby, a przede wszystkim radiowóz policyjny. Na pamiątkę spotkania wszystkie przedszkolaki otrzymały elementy odblaskowe. Dziękujemy POLICJI z Komendy Wojewódzkiej w Gdańsku za wspaniałe przeżycia i przybliżenie tak odpowiedzialnego zawodu, jakim jest zawód policjanta.