ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU PLASTYCZNEGO DLA PRZEDSZKOLAKÓW „MOJA PLANETA”

Pragniemy poinformować, że konkurs plastyczny pt. „Moja planeta” został rozstrzygnięty.
Organizatorzy konkursu- nauczyciele grupy Żabki i grupy Motylki, pod kierownictwem Dyrektora Przedszkola otrzymali 11 przepięknych prac.
Ideą Konkursu było przybliżenie najmłodszym ważnej roli pielęgnacji Naszej Planety, kształtowanie własnego „ja” w harmonii ze środowiskiem, rozwijanie zainteresowań promujących ekologiczne
życie, propagowanie sztuk plastycznych, kształtowanie inwencji i wyobraźni twórczej, rozwijanie wrażliwości estetycznej, a także możliwość zaprezentowania uzdolnień dzieci.

Jury w cudownym składzie naszych wspaniałych nauczycieli- specjalistów miało nie lada zadanie!
Po naradzie jury wybrało cztery najciekawsze prace, pozostałe prace wyróżniono. Z uwagi na sytuacje w kraju, konkurs odbywał się zdalnie. Dyplomy wraz z gratulacjami, przesłano do uczestników mailowo.
Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie.
Zwycięzcom gratulujemy i zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych konkurach.

Oto lista zwycięzców:

Maja Kolp „Motylki”

II MIEJSCE ex aequo

Martyna Borkowska „Bajkoludki” oraz Przemysław Borkowski  „Żabki”

II MIEJSCE ex aequo

Oliwier Laga „Motylki”

Ignacy Tomczyński „Puchatki”

WYRÓŻNIENIA:

Jaś Kalwig „Motylki”

Hania Iwanicka „Motylki” i Czarek Iwanicki „Bajkoludki”

Maksymilian Gojke „Żabki”

Marysia Kibiłko „Motylki”