PROCEDURA FUNKCJONOWANIA PRZEDSZKOLA NR 1 W REDZIE od 01.09.2021r.

Przedszkole nr 1 w Redzie od 01.09.2020r. funkcjonuje w godzinach

6:30 – 17:00

W związku z sytuacją epidemiczną , uprzejmie prosimy o zapoznanie się z procedurą funkcjonowania placówki obowiązującą od dnia 1.09.2020r. w Przedszkolu nr 1 w Redzie.

Jednocześnie prosimy o wypełnienie i dostarczenie do przedszkola oświadczenia w pierwszym dniu pobytu dziecka w placówce.

Dziecko bez wypełnionego oświadczenia nie zostanie tego dnia przyjęte do przedszkola.

Rodzice dzieci grup II, III, IV i V w pierwszym tygodniu września, będą mogli wejść na teren przedszkola(szatni) wraz z dzieckiem, w celu zapoznania się z nowym miejscem w szatni.

Bardzo prosimy o sprawne przebranie się i nieprzedłużające się pożegnanie z dzieckiem, by czas pobytu osoby dorosłej na terenie przedszkola był ograniczony do minimum.

Ze względu na czas adaptacji rodzice dzieci z grupy I do końca września będą mieli możliwość pożegnania się z dzieckiem na terenie placówki.

Przypominamy o dezynfekcji rąk przed wejściem, zasłonięcie nosa i ust oraz zachowanie dystansu społecznego.