Bal Karnawałowy

„ W karnawale wielkie bale.

To tradycja bardzo stara, strojów pięknych co niemiara.

Niech się bawią duzi, mali zgromadzeni na tej sali”.

W naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy. Sale wyglądały bajecznie i kolorowo, przystrojone kolorowymi wstążkami i balonami. Przepięknie przebrane dzieci z dumą prezentowały wymyślne stroje. Niezliczone księżniczki, czarownice, kowboje, policjanci, wróżki, żabki, biedronki, motylki, kotki, myszki, piraci a także inne postacie z bajek opanowały na kilka godzin nasze przedszkole.

Przedszkolaki świetnie bawiły się w rytm muzyki porywającej do tańca oraz brały udział w najróżniejszych konkursach. W przerwie zabawy dzieci zregenerowały siły owocowo-słodkim poczęstunkiem

Tego dnia przedszkole odwiedziła Katarzyna Loewnau FAMILY PHOTOGRAPHY. Dzieci miały możliwość pozowania do zdjęć indywidualnych i grupowych.

Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu w miłej i bajkowej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom, a to było głównym celem tego balu.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów oraz poczęstunku.