Bal karnawałowy

W dniu 6 lutego w Przedszkolu Publicznym nr 1 w Redzie odbył się od dawna wyczekiwany przez dzieci bal karnawałowy.

Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, księżniczki, delikatne motylki, rycerzy, smoka, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana…

Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Na tą wyjątkową okazję zaprosiliśmy do prowadzenia balu wodzireja, który zachęcał dzieci  do tańców i zbaw przy skocznej muzyce . Tańce i różne wesołe zabawy trwały aż do obiadu. W trakcie zabawy przewidziany  był słodki poczęstunek dla wszystkich uczestników balu. Zabawa karnawałowa umożliwiła dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze a wspólna zabawa  przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom. Kolejny bal już za rok.