Kategorie
Aktualności

Konkurs Jesienny Kącik Przyrody-Pani Jesień w Przedszkolu

01.10.2021r.  Pani Jesień odwiedziła nasze Przedszkole, aby obejrzeć przygotowywane od dwóch tygodni jesienne kąciki przyrody. Przedszkolaki razem z wychowawczyniami, przy czynnym udziale rodziców przygotowywały swoje kąciki przyrody, wzbogacając je o coraz wspanialsze okazy jesiennych roślin oraz wykonanych z nich ozdób. Wszystkie kąciki były ciekawe i każdy miał w sobie coś wyjątkowego!

Ostatecznie Jury w składzie:

Daniela Rompczyk- Dyrektor

Joanna Święcka- Przedstawiciel Rady Rodziców

Sylwia Ciesielska- Pani Jesień

Anna Rekowska- Kierownik- administracyjno-gospodarczy

Marzena Buć- Kucharka

postanowiły nagrodzić pierwszym miejscem dzieci z grupy  „Jeżyki”, w którym „wyrosło” jesienne drzewko, z kolorowymi liśćmi. Dzieci przygotowały m.in. przepiękne ludziki z kasztanów. Nie zabrakło pomysłowych dekoracji wykonanych wspólnie z rodzicami w domu.

Drugie miejsce otrzymał kącik grupy  „Sowy”, obfitujący w  przyniesione dary jesieni kącik, na tle oryginalnego drzewa na ścianie z suchych liści i jarzębiny wzbudzał ogólny zachwyt. Pod drzewem miejsce znalazły również prace plastyczne wykonane przez dzieci.

Miejsce trzecie przypadło grupie  „Żabki”. Dzieci wykonały m.in. papierowe muchomory oraz dynie z bibuły. Widoczne było duże zaangażowanie nie tylko dzieci ale również rodziców. 

Wyróżnienia przyznano grupie „Motylki” i „Biedronki”. Wszystkie grupy otrzymały Pamiątkowe dyplomy oraz nagrody w postaci zabawek dla całej grupy.

Pragniemy gorąco podziękować Kwiaciarni FEDDE za nieocenioną pomoc w organizacji konkursu oraz bezinteresowne zaangażowanie w życie Przedszkola.

Skip to content