Aktualności Galeria

Miejski Konkurs Wielkanocny

Sukces w XXIV Miejskim Konkursie Wielkanocnym 6 dzieci z grupy Sowy z pomocą Rodziców oraz pod kierunkiem wychowawców Sylwii Ciesielskiej i Hanny Joryn wzięły udział w XXIV Miejskim Konkursie Wielkanocnym organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 3 im. Stefana Żeromskiego w Redzie oraz Fabrykę Kultury w Redzie. Miło nam poinformować, że laureatkami konkursu zostały: I MIEJSCE: MARTYNA KWIATKOWSKA Przedszkole NR 1 II MIEJSCE: LENA ROBASZKIEWICZ Przedszkole NR 1 Nagrody tym cenniejsze, że na konkurs wpłynęły aż 94 prace plastyczne w kategorii „Zajączek Wielkanocny” Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie. Serdecznie gratulujemy Małym Artystkom i życzymy dalszych sukcesów.