Kategorie
Aktualności

Obchody Dnia Edukacji Narodowej

„Edukacja to nie tylko nauka,

to postrzeganie potrzeb innych

i wychodzenie im naprzeciw,

to kształtowanie postaw szlachetnych,

to kształtowanie w kierunku rozwoju

najlepszych ludzkich wartości…”

W tym dniu Pani Dyrektor Daniela Rompczyk podziękowała wszystkim pracownikom przedszkola za ich trudną pracę, zaangażowanie w wykonywanie dodatkowych zadań, promowanie wśród wychowanków pięknych postaw oraz przybliżanie świata wartości. Wyróżniła 5 nauczycieli oraz 5 pracowników administracji i obsługi Nagrodą Dyrektora.

Nagrodę otrzymały: Alicja Szyjkowska, Angielika Biegowska, Amanda Ulenberg, Daria Ulenberg-Laga, Patrycja Socha, Joanna Kojder, Anna Rekowska, Barbara Kasyna, Marzena Buć, Sylwia Szumska.

15 października w Urzędzie Miasta odbyła się uroczystość wręczenia Nagród Burmistrza dla wyróżniających się redzkich nauczycieli. Miło nam poinformować, że nagrodzona została również nauczycielka Przedszkola nr 1: Anna Krajczewska, która w obecności Pani Dyrektor odebrała z rąk Burmistrza Miasta Redy dyplom i kwiaty.

Wszystkim gratulujemy, życząc dalszych sukcesów dydaktyczno-wychowawczych.

Skip to content