Kategorie
Aktualności Galeria

Wizyta Pani Darii z WWF

Dzieci z naszego przedszkola biorą udział w akcji zbiórki makulatury, aby adoptować sóweczke z WWF organizacji chroniącej przyrodę. Dzięki zaangażowaniu i wsparciu organizacji wszystkie grupy przedszkolne mogły uczestniczyć w warsztatach z Panią Darią Hołownią-Kędzia (Edukatorem WWF) Pani Daria opowiadając o WWF wprowadziła dzieci do niezwykłego świata przyrody oraz objaśniła zasady i sposoby dbania o nasze środowisko, a wszystko to językiem zrozumiałym dla najmłodszych! Dzieci ze wszystkich pięciu grup były zachwycone. Dodatkowo wielkie brawa za kreatywność, Pani Daria zaskoczyła wszystkich pomysłem na prace plastyczną, którą były własnoręcznie przez nią zrobione magnesy na lodówkę wykonane z masy utwardzalnej w kształcie SÓW ! Zadaniem dzieci było pokolorować magnes farbami według własnego pomysłu. Wszystkie dzieci otrzymały również kolorowanki z Sowami oraz przypinki na ubranie! Współpraca z Panią Darią była wspaniałym doświadczeniem.. Bardzo, ale to bardzo dziękujemy i mamy nadzieję, że tak owocna współpraca przyniesie wiele korzyści w projekcie adopcji sóweczki.

Skip to content