Kategorie
Aktualności

Wycieczka do Parku Gigantów i Kaszubskiego Parku Miniatur

244752907 1095233557891727 2038575418442471067 N

07.10.2021r. dzieci z grupy Biedronki i Żabki pojechały na wycieczkę do Parku Gigantów i Kaszubskiego Parku Miniatur w Stryszej Budzie.

W Kaszubskim Parku Miniatur dzieci zobaczyły makiety znanych budowli z całego świata: Wieżę Eiffla, Krzywą Wieżę z Pizy, Kościół Mariacki z Gdańska, wyryte w skale głowy prezydentów USA (Mount Rushmore), rzeźby z Wysp Wielkanocnych, zamki, pałace, żuławskie domy i inne.

Nieopodal znajduje się Park Gigantów, w którym dzieci zobaczyły wielkie grzyby, będące mieszkaniami krasnoludków, monster trucka, gigantyczne owady np.: pająki, chrabąszcze i inne stwory. Na terenie parku znajdowały się też inne atrakcje takie jak: postaci z bajek oraz mini zoo z żywymi zwierzętami.

Największą atrakcją dla chłopców był Park Gracik, w którym można było zobaczyć dawne i współczesne pojazdy. Miłym akcentem wycieczki były  zabawy na atrakcyjnym placu zabaw z labiryntem oraz jazda bajkową kolejką .