Kategorie
Aktualności Strefa rodzica ogłoszenia

Informacja dla Rodziców

Drodzy rodzice,

Ze względu na sytuację epidemiczną panującą w kraju informujemy, iż rodzice nadal nie wchodzą z dzieckiem do przedszkola. Pracownik obsługi pomaga Państwa dzieciom przebrać się oraz dojść do sali.

Decyzją Dyrektora Przedszkola nr 1 do szatni mogą wchodzić rodzice dzieci 3 – letnich. Decyzja ta jest spowodowana potrzebą usprawnienia przyjmowania dzieci w godzinach porannych.

Dzieci 3 – letnie wymagają więcej pomocy w kwestii samoobsługi, co mogłoby wydłużyć czas oczekiwania w momencie przyprowadzenia i odbierania dzieci. Biorąc pod uwagę pogarszające się warunki atmosferyczne pragniemy uniknąć takich sytuacji.

Dodatkowo informujemy, że każdy rodzic dziecka 3 – letniego wchodząc do przedszkola zakrywa usta i nos, dezynfekuje dłonie, zachowuje dystans społeczny. Wchodzi do szatni po upewnieniu się u pracownika obsługi czy w szatni przebywa odpowiednia ilość rodziców. Nie przedłuża czasu przebywania na terenie placówki.

Skip to content