Wielkie sprzątanie

Ostatnia  sobota lutego w naszym przedszkolu była niezwykle pracowita. Uzbrojeni „po zęby” w grabie, łopaty. worki na śmieci i ochronne rękawice ruszyliśmy do boju. O 10.00 rozpoczęliśmy wielkie sprzątanie placu zabaw. Pogoda sprzyjała , zapał do pracy był ogromy toteż na efekty nie trzeba długo czekać. Śmieci zostały sprzątnięte i wywiezione a widok wygrabionego placu zabaw napawał nas dumą. Wiadomo, że człowiek samą pracą nie żyje po uczciwej pracy znalazł się czas na małe słodkie „co nieco”, które na świeżym powietrzu smakowało wyśmienicie.

W imieniu Pani dyrektor i pracowników serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom, ich rodzicom oraz dziadkom , którzy uczestniczyli w naszej „porządkowej” akcji. Jesteśmy przygotowani na nadejście wiosny.